| Management number | 209116722 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $99.60 | Model Number | 209116722 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Lanbertent sells computers with upgraded configurations. The manufacturer box maybe opened for it to be tested and inspected and to install the upgrades to achieve the specifications as advertised. If no modifications are listed, the item is unopened and untested. Defects & blemishes are significantly reduced by our in depth inspection & testing. Brand: Lenovo Processor: A4-9120c 1.60GHz Processor (7th Gen, up to 2.4 GHz, 2MB Cache, 2-Cores, 2, 2 Performance-cores) Graphics: AMD Radeon R4 Graphics System Memory (RAM): 16GB DDR4 RAM Total Storage Capacity: 256GB PCIe SSD Optical Drive:Not Included Ports:3 x USB 3.1 Ports 3 x USB 2.0 Ports 2 x Display Port (DP) 1 x Ethernet (RJ-45) 1 x Microphone/Earphone Combo Operating System: Windows 11 Home Dimensions:7.20 x 7.05 x 1.36 inches Weight:2.91 lbs Bundle: Lanbertent Battery.With a spare battery on hand, you can keep working without interruption even if your mouse or keyboard runs out of power.
| UPC | 197531591180 |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Color | black |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | Lenovo Laptop |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Size | 15 Inches |
| Display Type | LED/LCD |
| Manufacturer | Lenovo |
| Model Number | Lenovo Laptop |
| Video Output | DisplayPort |
| BuiltIn Media | Speakers |
| Item Dimensions | 7.2 x 7.05 x 1.36 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Count | 2 |
| Processor Speed | 2.4 GHz |
| Total Usb Ports | 6 |
| Video Processor | AMD |
| CPU Model Number | AMD A4-9120C |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Processor Series | AMD A Series |
| Processor Socket | Socket AM4 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Hardware Interface | DisplayPort, Ethernet, USB 2.0 Type B |
| Additional Features | Microphone |
| Hard Disk Interface | Solid State |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon R4 |
| Graphics Description | Dedicated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Mouse |
| Keyboard Description | Not Included |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Video Output Interface | DisplayPort |
| CPU Model Speed Maximum | 2.4 GHz |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 64 GB |
| Specific Uses For Product | Personal |
| Display Resolution Maximum | 1920x1080 |
| Cache Memory Installed Size | 2 MB |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Wireless Network Technology | Wi-Fi |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form