| Management number | 209119392 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $239.60 | Model Number | 209119392 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
THINKCENTRE NEO 50Q G4
| UPC | 196804571331 |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Color | Black |
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | ThinkCentre |
| Model Year | 2023 |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Style Name | Music |
| Item Weight | 6.5 Pounds |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | LENOVO TOPSELLER DT |
| Model Number | 12LN000BUS |
| Video Output | HDMI |
| BuiltIn Media | Keyboard |
| Cooling Method | Air |
| Item Dimensions | 19.2 x 10.6 x 5.6 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Power Plug Type | No Plug |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 1 |
| Total Usb Ports | 6 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | G4 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Core i5 |
| Processor Socket | BGA 437 |
| Graphics Card Ram | 500 MB |
| Graphics Ram Type | DDR2 SDRAM |
| Native Resolution | 3840 x 2160 |
| Power Consumption | 90 Watts |
| Security Features | Security Slot |
| Specification Met | Energy Star |
| Compatible Devices | Keyboard, Mouse, Monitor, Printer, Speaker, Headphone, Smartphone, Projector |
| Hardware Interface | Bluetooth, USB |
| Additional Features | Microphone |
| Hard Disk Interface | eSATA |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics |
| Graphics Description | Dedicated |
| HumanInterface Input | Keyboard |
| Keyboard Description | Standard Keyboard |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Warranty Description | limited |
| Wireless Compability | 802.11ax, Bluetooth |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Memory Slots Available | 2 |
| Video Output Interface | DisplayPort, HDMI |
| Connectivity Technology | Ethernet |
| Graphics Card Interface | AGP |
| Memory Storage Capacity | 256 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 16 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 3840 x 2160 pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Cache Memory Installed Size | 12 |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Wireless Network Technology | Wi-Fi |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
| Total Expansion Slots Quantity | 1 |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form