| Management number | 209119443 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $311.98 | Model Number | 209119443 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Oemgenuine sells some computers with upgraded configurations. If the computer has modifications (listed above), then the manufacturer box is opened for installation and testing purposes. If no modifications are listed, the item is unopened and untested.
| UPC | 810053061015 |
|---|---|
| Brand | Oemgenuine |
| Color | Black |
| RAM Type | DDR5 RAM |
| Model Name | ThinkCentre |
| Model Year | 2025 |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Style Name | Minimalist |
| Item Weight | 2.76 Pounds |
| Screen Size | 21.54 Inches |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Type | LED |
| Manufacturer | Lenovo |
| Memory Speed | 4600 MHz |
| Model Number | M70q Gen 5 |
| Video Output | DisplayPort, HDMI |
| BuiltIn Media | Keyboard, Mouse |
| Cooling Method | Air |
| Item Dimensions | 7.05 x 7.2 x 1.36 inches |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 10 |
| Processor Speed | 1.5 GHz |
| Total Usb Ports | 1 |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | i5 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Processor Series | Core i5 |
| Processor Socket | Socket F |
| Graphics Ram Type | DDR4 SDRAM |
| Native Resolution | 3840 x 2160 |
| Compatible Devices | [Keyboard, Mouse, Headphone, Monitor, Printer, Projector, Smartphone, Television] |
| Hardware Interface | DisplayPort, Ethernet, HDMI, USB |
| Memory Clock Speed | 4600 MHz |
| Additional Features | Microphone |
| Hard Disk Interface | Ethernet |
| Wireless Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 730 |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard, Microphone, Mouse |
| Keyboard Description | Ergonomic |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Warranty Description | 3 Year Warranty |
| Wireless Compability | Bluetooth |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Video Output Interface | DisplayPort, HDMI |
| CPU Model Speed Maximum | 4.5 GHz |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 512 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 16 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Display Resolution Maximum | 3840 x 2160 pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 2 |
| Cache Memory Installed Size | 16 GB |
| Number of Component Outputs | 2 |
| Wireless Network Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Personal Computer Design Type | Computer Tower |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form