| Management number | 209160742 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $18.53 | Model Number | 209160742 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
Resume function lets you recall data after shut-off. Extra-large digits for excellent readability. Dual solar/battery power for use in any lighting.
| UPC | 074000018532 |
|---|---|
| Brand | Sharp |
| Model Name | VX2128V |
| Unit Count | 1.0 Count |
| Item Weight | 11.36 ounces |
| Display Type | LCD |
| Manufacturer | Sharp |
| Model Number | VX2128V |
| Power Source | Battery Powered |
| Calculator Type | Business |
| Mfr Part Number | VX2128V |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form